“Je bent nooit uitgeleerd. Daar ben ik na 38 jaar wel achter. Het menselijke lichaam heb ik altijd al interessant gevonden, al voor mijn studie. Doordat ik steeds nieuwe dingen oppak en trainingen heb gevolgd bij Vavin wordt het vak van schoonheidsspecialiste alleen maar leuker.
Je kunt voor je klanten echt iets betekenen wanneer je de huid ziet verbeteren, de acne ziet verdwijnen of klanten van hun overbeharing kan helpen. Dat doe ik met diverse specialisaties, zoals acnebehandelingen en definitief ontharen met Intense Pulsed Light (IPL). Maar ook met bijvoorbeeld elektrische diathermie of blend methodes. Daarnaast is mijn specialisatie bindweefselmassages.
Ik werk dan altijd met producten die huid verbeterend werken. Zoals Vavin. Er zitten echt goede ingrediënten in die resultaten boeken bij mijn klanten. En dat is geweldig, want als je huid en haar er goed uitzien, geeft je dat meer zelfvertrouwen. Je voelt je gelukkiger.”